Producenci
Promocje
Pamiątki chrztu srebrna łyżeczka CHL18
Pamiątki chrztu srebrna łyżeczka CHL18
146,00 zł 127,00 zł
szt.
Na chrzciny łyżeczka srebrna z budzikiem Ł9
Na chrzciny łyżeczka srebrna z budzikiem Ł9
165,00 zł 139,00 zł
szt.
Zwroty i wymiana

ZWROTY I WYMIANA

VII Uprawnienie do odstąpienia od umowy

7.1. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na
odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni i wysyłając je na adres podany w niniejszym Regulaminie poniżej :
Wimet Krzysztof Wituszyński
ul. Łukowska 31 / 174
04-133 Warszawa

7.2. Termin 10-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.
7.3  Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku
a) rozpoczęcia – za zgodą konsumenta – świadczenia usług przez WIMETCHRZEST, przed upływem terminu 10 dni od zawarcia umowy;
b) towarów (usług) wykraczających poza standardową ofertę sklepu, przygotowanych na specjalne zamówienie klienta i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb czyli wyrobów wygrawerowanych.

7.4. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba żezmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na
poniższy adres:
Wimet Krzysztof Wituszyński
ul. Łukowska 31 / 174
04-133 Warszawa
7.5. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.
7.6. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.

 REKLAMACJE

Prosimy o sprawdzanie stanu przesyłki przy odbiorze .Reklamacje dotyczące uszkodzenia towaru podczas transportu będą rozpatrywane wyłącznie na podstawie protokołu spisanego przez doręczyciela. W przypadku uzasadnionej reklamacji koszty ponownej przesyłki pokrywamy we własnym zakresie.

 

Reklamacje dotyczące Towarów
8.1. WIMETCHRZEST jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, za niezgodność z
Umową sprzedaży Towaru zakupionego przez tego konsumenta, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.
8.2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres wimet@wimet.com.pl. WIMETCHRZEST zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.
8.3. WIMETCHRZESTnie jest producentem wszystkich towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru.
IX. Reklamacje w zakresie świadczenia usług drogą elektroniczną
9.1.WIMETCHRZEST podejmuje działania w celu zapewnienia w pełni poprawnego działania Sklepu, w takim zakresie, jaki wynika z aktualnej wiedzy technicznej i zobowiązuje się usunąć w rozsądnym terminie wszelkie nieprawidłowości zgłoszone przez Klientów.
9.2. Klient zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić WIMETCHRZEST o wszelkich nieprawidłowościach lub przerwach w funkcjonowaniu serwisu Sklepu Internetowego.
9.3. Nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem Sklepu Klient może zgłaszać pisemnie na adres: 
Wimet Krzysztof Wituszyński
ul. Łukowska 31 / 174
04-133 Warszawa

lub mailowo pod adres wimet@wimet.com.pl lub przy użyciu formularza kontaktowego.
9.4. W reklamacji Klient powinien podać swoje imię i nazwisko, adres do korespondencji, rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości związanej z funkcjonowaniem Sklepu.
9.5. WIMETCHRZEST zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

 

  • W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

  • Zamieść baner graficzny w sklepie z ikonami banków oraz organizacji płatniczych - <img src="https://static.shoper.pl/platnosci/payments-with-cards.png" alt="Płatności Shoper" />

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl