Koszulki z nadrukiem własnym – kiedy warto je nosić?

koszulki z nadrukiem

Rynek odzieżowy dosłownie pęka w szwach. Mamy do wyboru tyle sklepów sieciowych oraz prywatnych firm, że często trudno jest zdecydować się na konkretny model. Może się również zdarzyć tak, że to, co oferują nam sieciówki nie jest wystarczająco zadowalające. Wtedy do akcji mogą wkroczyć koszulki, które będziemy mogli spersonalizować we własnym zakresie. Dzięki takiej opcji możemy przenieść swoich ulubionych bohaterów z kreskówek czy ciekawe sentencje wprost  na swoje ubrania. Kiedy zatem warto nosić koszulki z nadrukiem własnym? Podpowiadamy.

Koszulka z nadrukiem jako pomysł na prezent

Nie wiesz, co podarować bliskiej osobie na urodziny, imieniny czy inną okazję? Personalizowana koszulka rozwieje Twoje wątpliwości. Jeśli zdecydujesz się na własny projekt koszulki, sprawisz komuś wyjątkowy i oryginalny prezent. Na odzieży może znaleźć się zdjęcie, które przedstawia jakiś szczególny, wart wspomnień moment. Może to być też fotografia ulubionego zwierzaka.

Koszulki z nadrukiem własnym mogą również nawiązywać do okazji. Okrągłe urodziny, rocznica ślubu – każde wydarzenie można uwiecznić na koszulce. Młodsze osoby ucieszą się też z koszulki z nadrukiem nawiązującym do swojej ksywki czy ciekawego powiedzenia. Wbrew pozorom ze spersonalizowanej koszulki ucieszy się osoba w każdym wieku. W końcu kto nie nosi T-shirtów?

Sportowa koszulka z nadrukiem – rozwiązanie dla drużyn i klubów

Stałymi klientami firm znakujących koszulki są także kluby, drużyny i organizacje sportowe. W tym przypadku motywem jest chęć ujednolicenia strojów, w jakich pojawiają się zawodnicy. Nie tylko na boisku, ale i poza nim, na przykład w czasie podróży na mecz.

W tym przypadku na koszulkach pojawia się zwykle herb klubu, czasami też reklama sponsora lub nazwisko zawodnika. Dotyczy to właściwie wszystkich sportów drużynowych – od piłki nożnej, przez siatkówkę i koszykówkę, po hokej na lodzie. Podobnie jest w przypadku dodatków. Nadruki na czapkach czy ochraniaczach również mogą być ciekawym rozwiązaniem.