Mój ubiór wiele mówi o mojej seksualności?

Może nie do końca ubiór a raczej jego kolor. Naukowcy twierdzą, że można po ulubionym kolorze danej osoby stwierdzić jaka jest w łóżku, co lubi – mówi o jej seksualności. Czy tak faktycznie jest? Jedni w to wierzą, inni nie. Ci którzy wierzą – zapraszamy do lektury, sprawdźcie czy się z tym zgadzacie czy nie!

Kolor a seksualność?

Czerń… to mrok, ale również powaga, elegancja, dostojność. Jeśli jednak mamy mówić o seksie, to czerń odzwierciedla właśnie te mroczne myśli. Osoby, które uwielbiają czerń z seksu największą satysfakcję czerpią wtedy kiedy nie mają humoru, są przygnębione.

Biel – to kolor kojarzony przez wszystkich z czystością i niewinnością, osoby, kiedy widzimy osobę w bieli wydaje nam się, że jest ona bardzo łagodna i uprzejma. W życiu seksualnym jest podobnie, osoby lubiące biel nie lubią wyuzdanego seksu. Lubią delikatny, długi, spokojny, raczej klasyczny, romantyczny seks.

Czerwień – to uznawany przez wszystkich za najbardziej seksowny kolor. Osoby które uwielbiają kolor czerwony, są bardzo namiętne, gorące, lubią dominować – nie tylko w życiu, ale i w łóżku. Seks z osoba, które lubią czerwień może być niezwykle szalony i pełny nowych doznań, eksperymentów..

Zieleń – to oczywiście kolor nadziei. Osoby, które uwielbiają ten kolor są bardzo nieśmiałe, w łóżku może być z nimi nudno, nigdy nie zaczną pierwsze i nigdy nie przejmują inicjatywy.

Żółty – Osoby lubiące żółty kolor niestety bardzo łatwo idą na kompromisy, bardzo łatwo ulegają innym, są niepewni siebie. To właśnie dlatego nie potrafią czerpać pełnej satysfakcji z seksu.

Pomarańcz – to bardzo odważny i radosny kolor. Osoby lubiące wszystkie odcienie pomarańczy, uwielbiają sprawiać przyjemność innym – w łóżku myślą tylko o przyjemności partnera. Ponad to w łóżku lubią ostre zachowania i mogą być agresywne.

Zgadzacie się z tym, a może macie jeszcze jakieś dodatkowe uwagi? Traktujecie poważnie, wyniki tego typu badań i ankiet?


Źródło: pornoman.pl