Narożniki w niskich cenach – gdzie kupować je taniej?

salony

Narożnik to najczęściej kupowany meble do polskich salonów. W popularnych marketach meblowych cena tych mebli może być jednak spora. Gdzie można kupić je taniej?

Wybór odpowiednich mebli wypoczynkowych ma bardzo duże znaczenie dla komfortu. Nie każdy z nas dysponuje jednak wysoką kwotą, aby zakupić tego typu umeblowanie. Nie oznacza to jednak wcale, że za modny i wygodny narożnik trzeba płacić fortunę.

Narożniki do salonu – co kupimy w niskiej cenie?

Meble wypoczynkowe są wyceniane na podstawie różnych czynników – od zastosowanych materiałów, poprzez powierzchnię mebla, a skończywszy na marce. Stąd też w sprzedaży można znaleźć zarówno tanie narożniki, jak i znacznie droższe modele.

Gdy ważna jest niska cena, warto przede wszystkim skoncentrować się na narożnikach, które nie są sygnowane znanymi markami. Najlepiej meble te kupować bezpośrednio od producenta, ponieważ to wtedy nie są one obłożone dodatkowymi marżami oraz innym kosztami podwyższającymi ich cenę.

W niższym przedziale cenowym można znaleźć głównie mniejsze i proste narożniki wykonane z tkanin w niższych cenach, które także są trwałe i mają atrakcyjny wygląd. Producenci często dają do wyboru wiele wariantów tkanin obiciowych do wyboru, dlatego można wtedy dopasować je do własnego gustu oraz do aranżacji wnętrza.

Jak dobrać najlepszy narożnik?

Aby kupić odpowiedni narożnik do salonu, warto wziąć pod uwagę parę ważnych decyzji, między innymi:

  • Wymiary narożnika – powinny one pasować do wymiarów wnętrza, przy czym trzeba pamiętać o tym, że mebel nie powinien być maksymalnie dosunięty do ściany, kaloryfera czy mebli.

  • Wielkość narożnika – najczęściej kupowane są narożniki trzyosobowe, ale można kupić także model przeznaczone dla większej liczby użytkowników.

  • Rozkładanie narożnika – narożnik z funkcją spania sprawdzi się wtedy, gdy ma być on używany także jako łóżko. Rozkładany narożnik może mieć także skrzynię na pościel.

  • Styl narożnika – klasyczny, nowoczesny, może mieć także dodatkowe poduszki podnoszące komfort.

Gdzie kupować tanie narożniki?

Dzisiaj zdecydowana większość osób, które chcą kupić tanie narożniki, decyduje się na zamówienie ich w sklepach internetowych. Dlaczego warto kupować meble tego typu online?

W sklepach internetowych czeka szeroka gama modeli narożników do wyboru, dlatego można także łatwo zapoznać się z różnymi modelami i dopasować je do własnych wymagań. W internecie można też wygodnie porównać ze sobą wytypowane modele, między innymi pod kątem ich wymiarów, rodzaju materiałów czy sposobu rozkładania w narożnikach z funkcją spania.

Gdy kupuje się tanie narożniki w internecie, duże znaczenie ma także dostawa. Może ona kosztować nawet kilkaset złotych, dlatego także należy uwzględnić jej koszty przy podejmowaniu swojej decyzji zakupowej.