Wodzirej

Wodzirej

Jesteś duszą towarzystwa? Gdziekolwiek się pojawiasz skupiasz na sobie wzrok innych? Wsłuchują się w twoje słowa i śmieją z żartów? Słuchają z nieskrywanym zaciekawieniem twoich historii które wyjmujesz jedna po drugiej jak magik asy z rękawa?

Kochasz błyszczeć i zaskakiwać swoją osobą? Zdarzało ci się rozkręcić nie jedną nudną imprezę? Potrafisz namówić ludzi by wbrew zmęczeniu i znudzeniu podskoczyli w rytm muzyki? Masz w sobie duszę przewodnika? Może czas wykorzystać talent wodzireja i zająć się fachowo prowadzeniem gości weselnych?

To przecież na weselach odbywa się mnóstwo zabaw, to na weselach ludzie tańczą kuszeni przez orkiestrę skocznymi kawałkami. Ale często bywa też tak, że brakuje kogoś kto w odpowiednich momentach mógłby wesprzeć orkiestrę i swoimi słowami poderwać ludzi z krzeseł. Czasem wystarczy mały impuls by wykrzesać z siebie resztki sił. Może ty okażesz się tym impulsem? Jesteś potrzebny zwłaszcza teraz, kiedy ludzie potrzebują przewodników, chcą żeby wszystko odbywało się zgodnie z planem i żeby nie było potrzeby wymyślania czegoś na ostatnią chwilę. Zwłaszcza, że nie każdy posiada talent do improwizacji w szczególności przed liczną widownią.

Wesela, urodziny, rocznice ślubu, imprezy okolicznościowe, najbardziej imprezy taneczne. Znasz to uczucie, kiedy nogi same rwa się do tańca, ale jednak coś powstrzymuje od ruszenia na parkiet? Potrzebujesz wodzireja, potrzebujesz podpowiedzi i zachęty do zabawy. Wodzirej rozkręci szaloną karuzelę do braku tchu.