Wynajem ekspresów do kawy — kiedy warto się na niego zdecydować?

wynajem ekspresow

Korzystanie z usług wynajmu ekspresów do kawy cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki niej można skorzystać z oferty dobrej jakości sprzętu bez konieczności inwestowania dużych sum pieniędzy. Kiedy warto skorzystać z tej usługi? 

Na czym polega usługa wynajmu ekspresów do kawy?

Wynajem ekspresów do kawy w Warszawie, ale również w innych miastach, cieszy się rosnącym zainteresowaniem przede wszystkim wśród małych i średnich firm. Dzięki temu, że możliwe jest serwowanie kawy z profesjonalnego sprzętu, zwiększa to prestiż spotkania i umożliwia obsługę klientów i kontrahentów na najwyższym poziomie. Jak wiadomo, ceny dobrej jakości urządzeń są wysokie, więc nie każdego stać na dobry sprzęt. Cena wynajmu pozwoli zredukować koszty i dodatkowo cieszyć się świeżo parzoną kawą.

Oferta sprawdzi się również w przypadku firm, które na co dzień nie obsługują dużej ilości gości, a jedynie od czasu do czasu organizują większe spotkanie lub event. Nie muszą dzięki temu inwestować dużych środków na kolejne urządzenia a jedynie skorzystać z tych wynajętych. W ofercie firm zajmujących się wynajmem ekspresów do kawy dostępnych jest kilka opcji — wynajem długoterminowy, na dowolnie określoną liczbę miesięcy, wynajem krótkoterminowy — na dzień lub kilka dni, oraz wynajem dla firm gastronomicznych na okres kilkunastu miesięcy.

Kiedy warto zdecydować się na wynajem?

Wynajem ekspresu do kawy będzie dobrym wyborem, jeśli lubisz delektować się pyszną kawą i wolisz pozwolić sobie na pokrycie miesięcznych kosztów związanych z wynajmem sprzętu, zamiast zainwestować w swój własny. Będzie to również opłacalne, jeśli organizujesz spotkanie i potrzebujesz odpowiednią ilość ekspresów do obsługi większej liczby gości. Niektóre z firm mają bardziej rozbudowaną ofertę jak np. Cavena autorskie kawy i mieszkanki herbat oferuje razem z możliwością wynajmu. Dzięki temu w jednym miejscu można wyprać sprzęt, jak i wypróbować ciekawych, aromatycznych napoi.