Wyposażenie gastronomiczne kupisz online. Co oferują hurtownie?

Zakup sprzetu gastronomicznego przez internet

Zakładasz własny bar lub restaurację? A może chcesz zająć się świadczeniem usług cateringowych? Odpowiednie wyposażenie lokalu gastronomicznego to podstawa. Dzisiaj wszystko, co potrzebne jest do rozpoczęcia gotowania, można kupić w sklepach internetowych. Co oferują działające online hurtownie gastronomiczne?

Internetowe hurtownie gastronomiczne coraz bardziej popularne

Otwarcie własnego lokalu gastronomicznego może być okazją do spełnienia swoich marzeń i realizacji pasji. Pub, bar, restauracja, firma zajmująca się cateringiem czy chociażby modne obecnie food trucki – to tylko parę typów lokali gastronomicznych. Każdy z nich wymaga odpowiedniego wyposażenia. Teraz można zakupić je także online.

Wyposażenie gastronomiczne jest podstawowym rodzajem wyposażenia w firmie działającej w branży gastronomicznej. Pozwala na przygotowywanie posiłków oraz przechowywanie surowców oraz gotowych produktów. Właściwie dobrane dba o wygodę, bezpieczeństwo i efektywność procesów, a także pozwala na przygotowywanie dań o jeszcze lepszej jakości.

Jakie sprzęty gastronomiczne można kupić przez internet?

W hurtowniach gastronomicznych działających online do dyspozycji jest szeroka gama różnych typów artykułów, które są niezbędne do prowadzenia działalności gastronomicznej do obróbki cieplnej, mechanicznej, przechowywania.

Przy urządzaniu lokalu gastronomicznego nie można zapominać także o meblach gastronomicznych tworzących praktyczne blaty oraz przestrzenie do przechowywania.

Hurtownia gastronomiczna hybryda-gastro.pl – kompleksowe wyposażenie dla Twojej firmy

Kompleksowe wyposażenie dla lokali gastronomicznych oferuje hurtownia hybryda-gastro.pl, która współpracuje z wieloma sprawdzonymi producentami sprzętów i dostarcza je bezpośrednio do swoich klientów.

W hurtowni gastronomicznej hybryda-gastro.pl można zakupić między innymi:

  • frytownice gastronomiczne – sprawdzone w przygotowywaniu dań smażonych na głębokim tłuszczu, w tym frytek, a także dań w panierkach, dostępne w różnych wariantach do wyboru pod kątem pojemności i funkcji
  • kotły warzelne gastronomiczne – niezawodny sprzęt przeznaczony do gotowania posiłków w dużych ilościach, kotły doskonale nadają się do zup, dań jednogarnkowych, są oferowane w różnych pojemnościach
  • taborety elektryczne gastronomiczne – urządzenia służące do gotowania i smażenia w garnkach i na patelniach
  • kuchenki indukcyjne gastronomiczne – elektryczne kuchenki, za których pomocą można łatwo przyrządzać dania z wykorzystaniem indukcji, sprawdzają się tam, gdzie nie można wykorzystać innych metod zasilania

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice