Aquawakacje – na jakie atrakcje można liczyć?

Obiekty sportowo-rekreacyjne w okresie letnim najczęściej organizują bardzo ciekawe, sezonowe atrakcje dla dzieci. Jest to świetna opcja na zorganizowanie dzieciom aktywnego wypoczynku i zabawy. Dzięki takim rozwiązaniom, dzieci zauważyć mogą, że komputer i telewizor nie są jedynymi źródłami rozrywki. Do najciekawszych rozwiązań w tym roku należą aquawakacje organizowane, przez park wodny we Wrocławiu. Jest to okres, w którym dzieci mogą liczyć nie tylko na świetną zabawę, lecz także na opiekę, wyżywienie, jak i też na zdobycie cennych umiejętności pływackiej. Co warto wiedzieć na temat półkolonii Aquawakacje?

Rozbudowany harmonogram

Harmonogram w ramach wydarzenia aquawakacje jest niezwykle rozbudowany. Dzieci mogą liczyć na opiekę animatorów i instruktorów pływania przez 5 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 17:00. Każdy dzień oferuje praktycznie inne atrakcje. Tak też dzień piracki odbywający się w poniedziałek oferuje zabawy takie, jak poszukiwanie skarbów, zabawy na zjeżdżalni, pasowanie na pirata, a to wszystko połączone jest z lekcjami pływania. Podczas tych właśnie lekcji dzieci uczone są podstaw, jak też doskonalenia umiejętności pływackich pod okiem instruktorów. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zdobycia karty pływackiej. Kolejne dni również są podzielone tematycznie. Podczas letniej przygody, organizowane są zabawy na terenach zewnętrznych, zabawa na dziecięcej zatoce czy też obiad i odpoczynek. W ciągu kolejnych dni organizowane są wydarzenia takie jak podwodny świat, dzień olimpijski czy też dzień hawajski.

Dlaczego warto zdecydować się na aquawakacje?

Aquapark we Wrocławiu to świetne rozwiązanie, aby zapewnić dziecku naukę pływania pod okiem profesjonalistów. Zajęcia sprawnie łączą się z zabawą jak też nauką technik pływackich i kwestii związanych z bezpieczeństwem wodnym. Dodatkowo dla wszystkich dzieci przygotowany jest specjalny poczęstunek składający się z 3 dań, które są starannie przygotowane. Doskonale wpasowują się w dziecięce smaki i jednocześnie są bardzo zdrowe.