Calówki drewniane z logo – gdzie kupować?

drewno bukowe

Calówkami nazywa się rodzaj miar, które mają szerokie zastosowanie podczas prowadzenia prac budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych. Często są one używane także jako podarunek biznesowy. Gdzie można je kupować?

Drewniana calówka jako gadżet firmowy

Wiele firm przekazuje swoim klientom i kontrahentom podarunki. Wśród nich można znaleźć wiele różnych produktów, na przykład koszulki, kubki czy smycze reklamowe. Jednak do dyspozycji są także takie upominki, które mają bardziej specjalistyczne zastosowanie. Do tej kategorii można zaliczyć akcesoria miernicze.

Jednym z typów akcesoriów mierniczych są calówki. To rodzaj składanych miar, które są praktyczne i dodatkowo kompaktowe i wytrzymałe. To powoduje, że mogą być one używane w wielu pracach. Calówki są wyposażone w podziały na centymetry i milimetry. Dodatkowo wybrane z nich mogą mieć także miarkę kątową, która znajduje się w miejscu, gdzie miarka jest rozkładana. To powoduje, że pozwala ona dodatkowo na prowadzenie pomiarów kątowych.

Najczęściej używane są calówki drewniane – https://calowkiznadrukiem.pl/ do których wykonania używane są wysokiej jakości drewna, na przykład jak drewno bukowe. Drewniane elementy łączone są wtedy za pomocą zawiasów, które umożliwiają łatwe rozkładanie i składanie miarki.

Kiedy warto kupować gadżety jak calówki drewniane?

Gadżety reklamowe jak calówki drewniane mogą sprawdzić się w wielu branżach. Najczęściej są one wybierane wtedy, gdy firma jest związana z obszarem, w którym są one wykorzystywane.

Calówka może być świetnym pomysłem jako upominek reklamowy od firm działających w branżach jak:

  • architektura
  • budownictwo
  • wykończenia
  • instalacje
  • majsterkowanie

Personalizowane calówki z logo

Miary jak calówki drewniane mogą być poddawane personalizacji z użyciem techniki nadruku lub też grawerunku laserowego, co pozwala na nadanie im unikatowego wyglądu.

Najczęściej firmy, które zamawiają takie miary jako gadżety reklamowe, umieszczają na nich swoje logo. Jest ono wykonane na boku miary, dlatego nie przeszkadza w jej użytkowaniu, lecz jednocześnie jest także dobrze widoczne.

Gdzie kupować calówki drewniane?

Akcesoria firmowe z logo jak calówki drewniane są obecnie dostępne w wybranych firmach prowadzących produkcję gadżetów reklamowych. Najłatwiej można zapoznać się z ich ofertą w internecie, aby wybrać takie gadżety, które będą wyróżniały się najwyższą jakością wykonania oraz przystępnymi cenami.

Gdy szukasz zatem ciekawego pomysłu na upominek od firmy w branży budowlanej, pomyśl o zamówieniu drewnianych calówek z logo. Z pewnością przydadzą się one osobom, które je otrzymają!