Zaręczyny w pandemii – kilka pomysłów na oryginalne powiedzenie sobie ,,TAK”

pierscionek zareczynowy

Zaręczyny to jeden z najważniejszych momentów w związku. Moment ten będzie wspominany przez lata, więc warto jest się do niego odpowiednio przygotować. W czasach pandemii mamy nieco ograniczone pole do działania, ale nikt nie powiedział, że nie może być z przytupem i w taki sposób, że kiedy będziecie wracać do tego momentu we wspomnieniach, na waszej twarzy pojawi się uśmiech.

Zaręczyny w czasach pandemii – odpowiedni pierścionek ma znaczenie

Bez względu na to, gdzie odbędą się nasze zaręczyny bardzo ważne jest to, aby wybrać odpowiedni pierścionek. Mowa zarówno o rozmiarze, ale także o designie. W pierwszym przypadku koniecznie sprawdźmy jaki ma nasza wybranka, aby potem obyło się bez nieprzyjemnych niespodzianek. Można na przykład wziąć ze szkatułki jej biżuterię i iść z nią do jubilera, albo też popytać przyjaciółkę czy inną bliską osobę. Nie bez znaczenia pozostaje także wygląd. Tutaj warto jest obserwować to, jakie świecidełka lubi nasza ukochana. Klasyka, a może coś bardziej wyszukanego. Na rynku są ponadto salony jubilerskie takie jak ten http://www.jubileraura.pl/ .

Zobacz także: https://megaportal.pl/kilka-sposobow-na-zareczyny-w-pandemii/

Pomysły na zaręczyny w czasach pandemii

Dom stwarza naprawdę bardzo dużo możliwości do zaręczyn. Nie musi być nawet sprzyjających warunków. Możecie sobie oglądać telewizję, Wasz ulubiony serial czy nawet kabaret. Nagle wystarczy wstać, klęknąć i wyjąc pierścionek. Takich zaręczyn przyszła narzeczona na pewno nie będzie się spodziewała. Nie bez znaczenia pozostaje także to, że tak sposób powiedzenia sobie tak na pewno nie pozostanie obojętny dla pamięci. Można także pokusić się o bardziej tradycyjne rozwiązania i postawić na romantyczną kolację przy świecach. Aby przyszła narzeczona nie domyśliła się tego co się święci wystarczy powiedzieć, że to taki substytut wyjścia do restauracji. Że miło będzie razem spędzić wieczór, ładnie się ubrać i pobyć chwilę razem. Można też wspólnie przygotować posiłki, jakie następnie znajdą się na naszym zaręczynowym stole.

Tutaj opcje są dwie. Można z powodzeniem zaręczyć się w taki sposób, aby wybranka serca się nie zorientowała do końca o co chodzi. W trakcie przygotowania posiłku można wsadzić pierścionek np. do mąki, albo do szafki z talerzami, tak, żeby był element zaskoczenia. Można także w trakcie spożywania posiłków dać pierścionek – możliwości jest wiele. Sęk w tym, w jaki sposób będziemy chcieli je wykorzystać. Ważne, aby pierścionek zaręczynowy ucieszył ukochaną, a reszta to już często marginalna kwestia.