Balony z helem na każdą okazję.

balony eventowe

Balony helowe na dobre zagościły w naszych domach. Nie kupujemy ich tylko pod zoo lub na urodziny, ale na wszelakie okazje, które chcemy jakoś uczcić. Postaram się opisać kilka takich okazji i rodzaje balonów, jakie pasują w takich wypadkach.

Balony dla zakochanych.

Dość często spotykane zapytanie o balony brzmi GDZIE KUPIĆ BALONY Z HELEM W KSZTAŁCIE SERCA? Balony pożądane jako prezent na Walentynki, dzień kobiet, rocznicę znajomości lub po prostu jako podarunek dla ukochanej w zwykły dzień. Balony o kształcie serduszka są w kilku rozmiarach, ale najpopularniejszy z nich to balonik 18” calowy, czyli taki który po napompowaniu go helem osiąga około 40 cm wysokości. Są to dość małe baloniki, ale już kilka sztuk zapewni niesamowity efekt, tworząc piękny bukiet miłości. Oczywiście warto łączyć takie balony z bukietem róż, wzmocni to znacząco efekt wizualny.

Balony na urodziny.

Nie ma już praktycznie urodzin, na których nie spotkamy balonów wypełnionych helem i unoszących się dziarsko nad głowami imprezowiczów. Najczęściej na takich imprezach spotkać można kolorowe baloniki gumowe i ogromne cyfry, oznaczające ilość lat jubilatki (a) Dostępne są różne kolory takich cyferek. Można połączyć je z balonowymi literami i stworzyć napis składający się np. na imię jubilata lub hasło STO LAT itp. Warto zaopatrzyć się także w balony z konfetti i ciężarki umożliwiające zamontowanie całej tej dekoracji w wybranym miejscu.

Balony na przywitanie nowego członka rodziny.

Tu zazwyczaj do akcji wkraczają panowie. Jest to zazwyczaj misja na ostatnią chwilę. Świadczy jednak o uczuciu i pokazuje wdzięczność dla ukochanej, która dała świeżo upieczonemu tacie synka lub córeczkę. Najczęściej zamawiane są tu balony w kształcie serca, z nadrukiem BABY BOY lub BABY GIRL, różowe lub błękitne gwiazdki i kolorowe balony klasyczne, oczywiście zazwyczaj z helem. Czasem niektórzy tatusiowie decydują się na ogromne balonowe literki i układają z nich napis BOY lub GIRL, lub wybrane imię dziecka. Ważne, aby mama była zaskoczona i powstały pamiątkowe zdjęcia z pierwszego dnia w nowym domu wymarzonego potomka.

Powrót do kraju.

Czasem zdarza się, że ktoś bliski zmuszony jest do opuszczenia kraju na dłuższy czas. Łzom i rozpaczy nie ma końca. Dokładnie odwrotne uczucia towarzyszą nam, gdy ta sama osoba wraca do kraju. Chcemy wtedy okazać naszą wielką radość i balony są tu świetnym pomysłem. Osoba wysiadająca z samolotu zobaczy nas dość wcześnie na lotnisku, jeśli nad naszą głową będzie unosiło się kilkanaście kolorowych balonów i jeden z napisem WELCOME. To oczywiście przykład, bo możliwości jest dużo więcej. Balony są wypełnione bezpiecznym gazem w postaci helu, więc na lotnisku nie spotkają nas żadne przykrości.

Przeprosiny.

Tu także dość często po balony zgłaszają się Panowie. Przy każdej takiej „niespodziance” pomysł wygląda nieco inaczej. To, co je łączy to często przewija się kształt balonowego serduszka, imię lub napis PRZEPRASZAM ułożony z balonowych literek. Pozostałe elementy zawsze mnie zaskakują i zależą od stopnia przewinienia niegrzecznego pana. Przeprosiny takie zazwyczaj organizowane są pod nieobecność partnerki i łączone z płatkami róż lub ogromnym bukietem kwiatów uwielbianych przez obdarowywaną Panią.

Balony dobre prawie na każdą okazję.

Jak widać, okazji do podarowania balonów z helem jest bardzo dużo. Wszystko zależy od naszej pomysłowości i preferencji osoby, której baloniki mają sprawić przyjemność. Podczas przyjmowania zleceń, nieraz myśleliśmy, że już nic nas nie zaskoczy, ale nasi klienci nigdy nie zawodzą. Mamy nadzieję, że nie ważna, z jakiego powodu lub okazji dadzą Państwo balony wybranym osobom, sprawią one mnóstwo radości i rozpromienią na twarzach wielki uśmiech.