Bongo – jak szukać w sklepie internetowym?

bongo

Marihuana to temat, o którym mówi się naprawdę mało w naszym kraju, a jeśli już temat ten jest poruszany, to raczej wypowiedzi nie są zbyt pozytywne. Z tego powodu wiele osób nie jest zbyt chętne do zakupu bonga w tradycyjnym sklepie i udaje się do internetu. Jak szukać dobrego bonga w sklepie internetowym i jak można wykorzystać ten instrument do palenia?

Jak znaleźć sklep internetowy oferujący bongo?

Aby odszukać oferujący bongo sklep internetowy musimy oczywiście skorzystać z przeglądarki internetowej. Zazwyczaj wystarczy wpisanie samej frazy „bongo”, gdyż w sieci ten przedmiot sprzedają głównie sklepy, które specjalizują się w takiej tematyce i z tego powodu oferują one naprawdę duży wybór bong, zarówno pod względem ich marek, jak i typów.

Gdy już znajdziemy sklep internetowy oferujący bonga przed nami znacznie trudniejsze zadanie, czyli zakup odpowiedniego. Wybór jest naprawdę ogromny od malutkich bong, po te naprawdę spore. To, na co powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim to materiał, z którego jest wykonane bongo. Musi on być trwały i solidny, a także odporny na wysokie temperatury, szczególnie w okolicy cybucha, który będzie regularnie podgrzewany.

Jak można wykorzystać bongo?

Zanim poznamy sposoby na wykorzystanie bonga, warto poznać jego konstrukcję. Jest ona dość prosta, gdyż składa się z zaledwie 6 elementów. Są to kolejno dzban na wodę, rurka, cybuch, sprzęgło, komora, a także ustnik.

Do dzbana na wodę wlewamy jak sama nazwa wskazuje wodę, następnie nabijamy cybuch suszem, który w trakcie palenia będzie tworzył dym transportujący przez rurkę do dzbana z wodą, a następnie do komory. Chcąc się zaciągnąć wystarczy wciągnąć powietrze przez ustnik, a jesli zrobimy to odkrywając sprzęgło, to inhalacja będzie prostsza i bardziej efektywna.

Istnieje kilka substancji, które można wykorzystać do nabicia cybucha i w ten sposób palenia przez bongo. Są to głównie rodzaje marihuany. Jedyne legalne to oczywiście tak zwany susz CBD, którego zawartość THC, czyni go w pełni legalnym, a także marihuana medyczna, która posiada wysoką zawartość THC, lecz jest wydawana jedynie na receptę.