Konkurs w Giacomo Design – 3 zegarki do rozdania

zegarek

Pozyskanie upragnionego zegarka często jest niemożliwe ze względu na jego zaporową cenę. Teraz z pomocą przychodzi firma Giacomo Design, która nie tylko oferuje markowe, a jednocześnie względnie tanie zegarki, ale planuje 3 z nich podarować wybranym klientom zupełnie za darmo. Co trzeba zrobić, aby załapać się na ten prezent?

Konkurs z nagrodami

Wspomniane 3 zegarki zostaną wręczone trzem różnym osobom, których komentarze zamieszczone na stronie producenta okażą się najciekawsze. Czego mają dotyczyć? Zadaniem jest przekonanie firmy, że autor komentarza będzie najlepszym odbiorcom nagrody. Można to zrobić w dowolny sposób, tworząc kreatywną treść według własnego pomysłu.

Warto podkreślić, że klient samodzielnie wybiera zegarek, który chciałby wygrać w konkursie. W komentarzu konkursowym powinien on również wspomnieć o swoim wyborze i wyjaśnić, dlaczego był on właśnie taki.

Co warto wiedzieć o Giacomo Design?

Organizator konkursu to firma, która w Polsce obecna jest stosunkowo krótko, a mimo to posiada już mocną pozycję na rynku. Zegarki tej marki doceniają klienci, którzy wskazują na doskonały stosunek ceny do jakości.

Giacomo Design specjalizuje się w produkcji zegarków z drewna. Wydaje się, że sława sklepu wynika po części z rosnącej popularności modeli wykonanych w całości lub częściowo właśnie z materiałów drewnianych. Zegarki te posiadają wiele zalet, wśród których najważniejszą zdaje się oryginalność. Różnorodność materiałów drewnianych jest bowiem niezwykła.

Oczywiście, Giacomo Design to nie tylko zegarki z drewna. Producent posiada w ofercie również bardziej klasyczne modele, wśród których są zegarki z paskiem ze skóry naturalnej. Wśród nich natomiast znajdują się modele eleganckie, doskonale nadające się do stylizacji oficjalnej, jak również  zegarki codzienne, doskonałe do kreacji casualowej.

Produkty marki Giacomo Design można nabyć w niektórych sklepach pośredniczących w sprzedaży zegarków różnych producentów. Jednakże firma prowadzi również sprzedaż poprzez swoją stronę internetową. Skorzystanie z opcji bezpośredniego nabycia urządzenia od producenta jest o tyle korzystne, że daje gwarancję dokonania zakupu w najniższej cenie. Oczywiście, konkurs, w którym do wygrania są 3 zegarki marki Giacomo Design, będzie się odbywał właśnie na stronie producenta.

Czy warto wziąć udział w konkursie?

Zegarkom Giacomo Design z pewnością nie można odmówić wysokiej jakości. Klienci, jak i specjaliści zachwalają poszczególne modele, jako wyjątkowo trwałe. Ponadto, jest to jeden z nielicznych producentów, w którego ofercie znajduje się tak wiele zegarków drewnianych. Warto również zauważyć, iż konkurs przeznaczony jest w zasadzie dla wszystkich, gdyż zróżnicowanie oferty każdemu umożliwi znalezienie odpowiedniego dla siebie zegarka.