LVBet czy PZ BUK? Bukmacherzy z promocją +12% i więcej

legalni bukmacherzy

Wielu bukmacherów oferuje atrakcyjne promocje, dzięki którym można wygrać więcej. Oczywiście często ryzyko jest tu również większe, gdyż możliwość większego profitu wiąże się z koniecznością obstawienia większej ilości wydarzeń, bądź też obrotu uzyskanym dodatkiem do wygranej. Niemniej jednak wiele osób twierdzi, że dzięki temu zabawa i adrenalina jest większa. Z kolei bukmacherzy zyskują dzięki temu większą ilość typerów, gdyż swoje oferty reklamują jako możliwość gry bez podatku od gier hazardowych, w której można odzyskać część lub całość podatku. Niejednokrotnie są to także oferty z procentowym naddatkiem. Takie znajdziemy w ofercie LV Bet i PZ BUK.

LV Bet – kupony kombi premiowane bonusem

Oferta „Multikozak” od LV Bet pozwala typerom wygrać dodatkowe pieniądze, które mogą zrekompensować im podatek od gier, który odejmowany jest od stawki każdego zakładu. W ramach tej gry wystarczy obstawić cztery wydarzenia na kuponie, przy całkowitym kursie 3,00 i można liczyć na dodatek do wygranej 7,5%. Wraz z większą ilością zakładów wzrasta procentowy bonus do wygranej. Przy kuponie kombi z pięcioma zakładami dodatek do wygranej wynosi już 10%, a 6 zakładów to już suma większa o 3% od podatku. W Multikozaku za kupon kombi z 8 selekcjami, przy prawidłowym obstawieniu można zyskać aż 25%. Trzeba pamiętać, że stawka minimalna wynosi tu 10 zł, a zakłady muszą być zawarte w ciągu jednego tygodnia, od poniedziałku do niedzieli. Numer kuponu kwalifikującego do otrzymania bonusu trzeba wysłać na adres e-mail bukmachera do poniedziałku do 15.00. Dodatkowo po otrzymaniu bonusu trzeba nim jeszcze obrócić 3-krotnie po kursie 1,75. W przypadku powodzenia można wypłacić pieniądze z salda u bukmachera na swoje konto.

LV Bet – zakłady specjalne i stacjonarne

legalni bukmacherzyGrę z dodatkiem rekompensującym podatek od gier LV Bet oferuje również w promocji „Gruby kupon”. Tutaj mamy do czynienia z gotowym kuponem przygotowanym przez bukmachera. Może on brzmieć następująco: „Wisła Kraków i Śląsk Wrocław wygrają swoje mecze”. Obstawienie takiego zakładu, w przypadku gdy okaże się trafiony, będzie skutkowało dodatkiem w postaci aż 20%. Kursy są tu jednak dość wysokie, zatem prawdopodobieństwo powodzenia jest mniejsze. Mamy tu również do czynienia z limitowaniem stawki przez bukmachera w obydwu kryteriach (minimum i maksimum) i ustalane jest w zależności od kursu i zakładu specjalnego objętego promocją. LV Bet nie zapomina również o graczach, którzy lubią czasem puścić zakład w punkcie stacjonarnym. Tutaj na wybraną dyscyplinę bukmacher oferuje promocję limitowaną czasowo, gdzie w przypadku wygranej można zyskać dodatkowe 14%.

PZ Buk – Kombodoładowanie może się opłacać

Do grona bukmacherów, którzy pragną zrekompensować graczom ponoszone wskutek podatku od gier straty dołączył również PZ Buk. Tutaj możemy skorzystać z oferty „Kombodoładowanie”. Ta promocja dotyczy przedmeczowych zakładów wielokrotnych na ligi piłkarskie takie jak: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, a także Ekstraklasę. Ponadto obejmuje również Ligę Mistrzów, Ligę Europy, a także mecze reprezentacji Polski, zarówno towarzyskie, jak i w Lidze Narodów. Tutaj konieczne jest wniesienie zakładu z przynajmniej dwoma pozycjami na kuponie. W takim przypadku można wygrać dodatkowe 1%. Aby wygrać więcej niż wynosi podatek, trzeba obstawić na kuponie przynajmniej 11 zdarzeń. Wtedy można wygrać 15% więcej. Kurs na każde zdarzenie musi wynosić przynajmniej 1,2. Oferta nie dotyczy zakładów z handicapem, a także tych znajdujących się w zakładce zakładów systemowych. Również darmowy zakład, który otrzymuje się po rejestracji w PZ BUK nie jest objęty tą promocją. Zaletą tej promocji jest brak konieczności obrotu bonusem. Wygrane środki można wypłacić.

LV Bet czy PZ BUK?

legalni bukmacherzyJeśli chodzi o promocję gry z możliwością uzyskania dodatkowych profitów przekraczających podatek od gier hazardowych, to pod względem dostępności środków z wygranej do wypłaty lepszą ofertę ma PZ BUK. Wprawdzie trzeba tu obstawić aż 11 pozycji, jednak kurs jest stosunkowo niski, zatem można stawiać także na „pewniaków”. Z kolei zaletą LV Bet jest większa różnorodność oferty, gdyż większą wygraną można uzyskać w zakładach kombi, a także specjalnych i stacjonarnych. Minusem może być konieczność aż trzykrotnego obrotu bonusem w przypadku promocji Multikozak. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że tu trzeba obstawić jedynie 6 pozycji, to prawdopodobieństwo wygranej jest w zasadzie podobne, choć trzeba zwrócić uwagę na to, że minimalny kurs jest tu wyższy.

Wybór pomiędzy LV Bet i PZ BUK nie jest jednoznaczny. Dla nowych graczy z pewnością bardziej klarowny jest regulamin w PZ BUK, gdzie nie ma konieczności wielokrotnego obrotu dodatkowymi środkami. Jednak trzeba tutaj sporo postawić, biorąc pod uwagę liczbę zdarzeń do obstawienia. W LV Bet są większe możliwości, ale też dłuższa droga do ewentualnej wygranej, ze względu na konieczność obrotu. Z kolei w przypadku zakładów specjalnych trzeba liczyć na błąd bukmachera, który liczy w tym przypadku na to, że gotowy kupon okaże się nietrafiony.