Vestfrost – nowa marka na rynku oczyszczaczy powietrza

oczyszczacz

Gdy na dworze zaczyna robić się naprawdę zimno i gdy na dobre rozpoczyna się sezon grzewczy, zaczynamy również wyczuwać w powietrzu szkodliwy smog. Nie jest tajemnicą, że Polska jest jednym z krajów europejskich o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu. Skuteczną bronią w walce ze smogiem jest oczyszczacz powietrza, dzięki któremu będziemy mogli odetchnąć pełną piersią we własnym domu.

Jakie oczyszczacze będą najlepsze dla Ciebie?

Najlepsze oczyszczacze- jak wybrać dobrze?

Czym charakteryzują się najlepsze oczyszczacze? Po pierwsze decydując się na zakup tego typu urządzenia, musimy wiedzieć, że jego koszt znacznie przewyższy koszty maski antysmogowej, jednak nie da się ukryć, że najlepsze oczyszczacze są najskuteczniejszym sposobem na zanieczyszczenia powietrza. Żeby oczyszczacz powietrza działał najlepiej jak może, musi zostać dobrze dobrany, pod konkretne pomieszczenia, dlatego warto zwracać uwagę na takie parametry jak:

  • powierzchnia oczyszczania

  • wydajność oczyszczania.

Przyjrzyjmy się również, jak działać ma system filtracji, czy jest wielostopniowy, czy oczyszczacz posiada jonizator, czy funkcję nawilżania. Nie kierujmy się np. jedynie wyglądem, ponieważ może się okazać, że zakup będzie kompletnie nietrafiony. Najlepsze oczyszczacze znajdziemy jedynie w profesjonalnych sklepach. Pamiętajmy również, że kupując w sklepie cieszącym się dobrymi opiniami, możemy liczyć na pomoc w wyborze, czy np. atrakcyjny system ratalny.

Oczyszczacz powietrza Vestfrost nowość na piątkę z plusem

Firma Vestfrost to stosunkowo nowy producent na rynku polskim, który wypuścił na nasz rynek 3 oczyszczacze powietrza . Co ciekawe, pomimo iż jest to nowość, wcale nie odbiega od liderów z branży. Oczyszczacz powietrza Vestfrost jest przede wszystkim bardzo skuteczny. We wnętrzu wszystkich oczyszczaczy Vestfrost zastosowano:

  • filtr wstępny

  • filtr węglowy

  • filtr HEPA

  • lampę UV-C LED

  • jonizator

To wszystko sprawia, że z łatwością usuwa z powietrza zanieczyszczenia, wirusy, bakterie, ale również brzydkie zapachy. Choć lampa UV jest znana już od wieków, producenci nie zawsze decydują się na jej montaż we wnętrzach oczyszczaczy. Duński producent postąpił jednak inaczej, wzbogacając filtrację właśnie o lampę UV-C LED. Oczyszczacz powietrza Vestfrost nadawać się będzie do mniejszych pomieszczeń (model VP-A1M30WH) lub do bardzo dużych (model VP-A1S70WH)

Co wyróżnia oczyszczacz Vestfrost na tle konkurencji? Oczywiście aplikacja mobilna Tuya. Nieczęsto zdarza się, że do oczyszczacza powietrza napisano dedykowaną aplikację, umożliwiającą zdalne sterowanie urządzeniem, w przypadku Vestfrost jest inaczej. Aplikacji umożliwia sterowanie oczyszczaczem z poziomu telefonu, to znaczne ułatwienie, dla każdego użytkownika tego typu sprzętu.

Wszystkie trzy modele pracują cicho, są stosunkowo lekkie, mają bardzo atrakcyjny wygląd oraz atrakcyjną cenę. Dlatego też już dziś zyskały wielu klientów. Mimo niedługiego stażu w branży z pewnością zasługują na miano najlepszych oczyszczaczy.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl