Wieczorowe atrakcje

Wieczorowe atrakcje

Chcesz zrobić prezent dla swojej przyjaciółki która wychodzi za mąż, a może twój najlepszy kumpel za chwilę zostanie mężem. Zastanawiasz się czy zorganizować wieczór panieński? Czy wystarczy zabrać kumpli na piwo by uczcić wieczór kawalerski?

Jest inna możliwość. Szalona noc i zabawa do świtu. Zorganizujemy show którego nie zapomnisz, szampańska zabawa przy świetnej muzyce z naszymi tancerkami i tancerzami. Nie obawiaj się, jesteśmy profesjonalni w tym co robimy. Gwarantujemy dobrą zabawę i mile spędzony czas. A może połączymy wieczór panieński i kawalerski? Może zorganizujemy zawody i zabawy powiązane z tradycjami weselnymi? My mamy pomysły, ty przyprowadź gości.

Dla Panów organizujemy pokazy bielizny damskiej a dla Pań – bielizna męska. Organizujemy wieczory w wybranym przez ciebie miejscu, jeżeli nie chcesz się tym zajmować, znajdziemy lokal za ciebie. W ramach zabawy -niespodzianki oraz wspólne zdjęcia wykonane przez naszego fotografa. Taki wieczór odbywa się tylko raz, puść wodze fantazji, oddaj się szalonej zabawie i zachowaj fantastyczne wspomnienia.

Wieczory panieńskie i kawalerskie to tradycja stara jak świat, dlaczego miałbyś z tego rezygnować. Tylko dlatego, że brakuje ci pomysłu? Zostaw to nam. Możemy zorganizować zabawę przebieraną, zabawę na basenie, zimą może to być kulig albo wyprawa na górskie szczyty, możemy zorganizować spływ kajakami albo szaleństwa na plaży nocą. Wszystko jest możliwe w taką noc.