Hurtownia GSM Pro-link.eu – poznaj ofertę lidera w branży!

hurtownia gsm

Hurtownia Pro-link.eu działa w branży GSM już od lat i zaopatruje inne firmy w branży w sprawdzony sprzęt od wielu marek. Poznaj jej ofertę i rozpocznij współpracę?

Hurtownia GSM Pro-link.eu

Pro-link.eu to hurtownia GSM z siedzibą w Mikołowie, która prowadzi sprzedaż internetową artykułów GSM. Zaopatruje sklepy, serwisy oraz inne firmy w branży GSM.

Oferta hurtowni włącza szeroką gamę produktów od wielu marek, między innymi Xiaomi, Cavion, Maxcom, Premium Cell, Forev, Integral, Fineblue, Alcatel, 3MK, Mobiola, Canyon, Senbono, Nafumi.

Dlaczego hurtownia Pro-link.eu?

Hurtownia GSM Pro-link.eu to jedna z największych hurtowni GSM w Polsce, która jest także liderem w swojej branży. Dzięki współpracy z licznymi dostawcami z całego świata może ona zaprezentować swoim klientom dostęp do szerokiej gamy artykułów w przystępnych cenach.

Pracownicy hurtowni Pro-link.eu są zawsze gotowi do współpracy – ich szeroka wiedza przekłada się na profesjonalną obsługę klientów oraz zadowolenie z każdej transakcji.

Pro-link.eu – oferta hurtowni

W asortymencie hurtowni Pro-link.eu można znaleźć szeroką gamę artykułów GSM, do których zaliczane są między innymi:

 • Telefony GSM, smartfony – gama sprzętów sygnowanych markami jak Alcatel, Maxcom, Mobiola, Kruger&Matz, w tym specjalne telefony dla seniorów, smartfony o wytrzymałych obudowach dla pracowników.

 • Smartwatch, zegarki, opaski – wspomagające smartfony zegarki sportowe oraz eleganckie od różnych producentów. W ofercie także zamienne opaski.

 • Uchwyty, stojaki – przeznaczone do różnych modeli smartfonów i tabletów, w tym uchwyty samochodowe, uchwyty rowerowe.

 • Słuchawki, głośniki, urządzenia Bluetooth – przewodowe i bezprzewodowe, w tym słuchawki dokanałowe, słuchawki nauszne, głośniki Bluetooth, słuchawki do rozmów.

 • Pokrowce, futerały – dedykowane do wielu typów telefonów, w tym elastyczne futerały oraz skórzane etui na telefony.

 • Szkła, folie – zabezpieczające ekrany smartfonów przed uszkodzeniem, szeroka gama modeli do wyboru.

 • Ładowarki GSM, zasilanie – różne modele ładowarek, w tym ładowarki sieciowe, indukcyjne, samochodowe, solarne.

 • Karty pamięci, pendrive – przeznaczone do wielu typów sprzętów, w tym do telefonów, tabletów, aparatów fotograficznych, ułatwiające przenoszenie danych.

 • Kable USB, kable audio – wytrzymałe kable o różnych długościach, kable do odtwarzaczy, komputerów, smartfonów.

 • Części zamienne do smartfonów – wyświetlacze, baterie, akumulatory oraz innego rodzaju produkty przeznaczone dla serwisów GSM.

 • RTV, DVBT, multimedia, drony – akcesoria do telewizorów, w tym anteny, piloty, smart TV boksy, klawiatury, myszki, konsole, drony.

Hurtownia GSM – Pro-Link Sp. z o.o.

ul. Szarotek 2, 43-190 Mikołów

NIP: 5492444218, REGON: 36429027200000