Zajęcia angielskiego z native speakerem – najważniejsze zalety

edukacja

O konwersacjach z native’ami pisze się współcześnie dużo, a zajęcia realizowane przez osoby, dla których angielski to język ojczysty, są niezwykle poszukiwane. Język angielski z angielskim native speakerem, pod okiem oddanego dydaktyka, może dostarczyć uczestnikom zajęć nadzwyczajne korzyści. Oto najpopularniejsze zalety zajęć języka angielskiego z native speakerem.

Z nativem motywujesz się do mówienia

Kiedy lekcje prowadzi polski nauczyciel, chęć mówienia do niego w języku polskim jest naturalna. Kurs angielskiego z native speakerem jest wyzwaniem i bodźcem, która szybko daje wspaniałe wyniki. Właściwy native speaker ma umiejętności, jak naprowadzić Cię na właściwe sformułowanie.

Z native speakerem nabierasz pewności siebie

Ucząc się języka angielskiego przez lekcje z nativem (np. w trakcie  kursu angielskiego online w TalkBack) ciągle udoskonalasz swój język. Prowadząc rozmowę z native speakerem doskonalisz swoje umiejętności w realnej sytuacji rozmowy.

Nauka angielskiego z native speakerem to styczność z autentycznym angielskim

Im bardziej naturalny jest język, z jakim masz styczność, tym prędzej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego. Angielski z nativem to forma edukacji, w której odtwarzasz rzeczywistą sytuację konwersacji i możesz na bieżąco sprawdzać błędy.

Nauka angielskiego z nativem to precyzyjna wymowa

Dziś ciężko ustalić, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już orientacyjnie paręset. Jak fascynuje Cię akcent Amerykanów, znajdź native’a z USA. Jeśli Twoim marzeniem jest szlifowanie brytyjskiej wymowy, postaw na native’ów wywodzących się z UK.

Native speaker uczy interesujących faktów

Rozmowy o tym co Cię fascynuje mogą być zdecydowanie krótszą, a także bardziej interesującą drogą do nauki angielskiego. W dodatku nauka angielskiego robi się nieporównanie łatwiejsza, kiedy okazuje się, że Twój nauczyciel jest interesującym człowiekiem, z którym masz parę wspólnych zainteresowań.